به نام خداوند کارآفرین

اطلاعات بیشتر درباره ما


موسسه فرهنگی نشر رسانه های دیجیتال رایان سیمای پرتو ماندگار به شماره ثبت 39352 تهران، فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات سبز و رسانه های دیجیتال همراه، فعالیت خود را از تاریخ 1395/05/23 با اخذ مجوزهای لازم از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز نموده و پس از تحقیقات گسترده در زمینه ابزار و راهکار دیجیتال، به دستاوردهای ارزنده ای اعم از؛ تولید فناوری "رمزنگاری تصاویر به صورت شفاف" با نام IPSP، اخذ تأییدیه فنی نرم افزار از شورای عالی انفورماتیک، اخذ سند ثبتی انحصار 30 ساله فناوری IPSP از مرکز رسانه های دیجیتال و نیز ثبت دو نشان ویژه نرم افزار در اداره کل ثبت علائم تجاری سازمان ثبت اسناد کشور نائل گردیده است.

این موسسه پس از پیاده سازی استراتژی های حفاظتی خود دایر بر؛ دریافت اسناد ثبتی و قراردادن فناوری IPSP در چارچوب حمایت های مادی، معنوی، قانونی و قضایی کشور، در راستای تجاری سازی اصولی محصولات و خدمات فناورانه خود، با استراتژی محدود سازی تمرکز ؛ حداکثر سازی ارزش بر مبنای شبکه و چابک سازی شبکه عرضه و نشر، اقدام به ایجاد هسته های استارتاپی؛ بر مدار فناوری IPSP نمود. تمامی تشکل های استارتاپی معرفی شده در وب سایت، تحت مدیریت؛ سرپرستی؛ نظارت، ارزیابی و کنترل این موسسه مادر تخصصی قرار داشته و تحت عنوان " گروه فناوری اطلاعات همراه سیمای ماندگار"، اقدام به فعالیت خواهند نمود.

استارتاپ های ایجاد شده، به منظور پوشش نیازهای حرفه ای، فردی، صنفی و سازمانی؛ در بخش های مدیریت الکترونیک، روابط عمومی الکترونیک، ارتباطات الکترونیک، اطلاع رسانی الکترونیک، برندینگ الکترونیک، تعاملات الکترونیک، آموزش الکترونیک، تبلیغات الکترونیک، بازاریابی الکترونیک، فروش الکترونیک، پرداخت الکترونیک، خدمات دهی الکترونیک و فروشگاهی تشکیل شده اند لذا ابزارها و راهکارهای پاسخ سریع دیجیتال تولید و عرضه شده توسط هر یک از استارتاپ ها را می توان به عنوان ابزار و راهکاری مطمئن و امن، مورد بهره برداری قرار داد.

بسته ها از امکانات و ابزار لازم، و راهکارها از مطلوبیّت کافی برای تسهیل ارتباط، گردش سریع در وب و ساده سازی دریافت خدمات برخوردار هستند. این ابزارها، راهکارها و بسته های دیجیتال به طور مستمر و با تحلیل متناوب بازار و اخذ نظر از مشاوران بازاریابی و فروش؛ تحت بازبینی، اصلاح و ارتقاء دائمی قرار دارند. بازارهای اصلی و تجربه شده بر مدار IPSP شامل؛ " کسب و کار، فروشگاهی، پرداخت" ، " نشر، تبلیغات، رسانه" و " اداری و سازمانی" است و هسته های شکل یافته، آمادگی پاسخ و رفع هرگونه نیاز حرفه ای، عمومی و اختصاصی را دارند.


  10948
تعداد کل IPSP ها
  366
تعداد کاربران IPSP
  1339
تعداد کاربران برندستان

راهنما

انتخاب دیگر کاربران

اساتیک 97%
داینامیک 3%
آیدی شو 48%
سایر 52%

مجوزها

مجوزهای فعالیت بنیاد سیمای ماندگار


مجوز فعالیت واحد فرهنگی دیجیتال


شماره: 50/2529

تاریخ صدور مجوز: 1395/06/03

شناسه نشر دیجیتال: 2529

مجوز فعالیت واحد فرهنگی دیجیتال


شماره: 50/2531

تاریخ صدور مجوز: 1395/06/03

شناسه نشر دیجیتال: 2531

مجوز فعالیت واحد فرهنگی دیجیتال


شماره: 50/2528

تاریخ صدور مجوز: 1395/06/03

شناسه نشر دیجیتال: 2528

مجوز فعالیت واحد فرهنگی دیجیتال


شماره: 50/4947

تاریخ صدور مجوز: 1395/06/03

شناسه نشر دیجیتال: 4947

دستاوردها

رزومه، فعالیت ها و دستاوردهای سیمای ماندگار


یازدهمین دوره نمایشگاه رسانه های دیجیتال ایران

دستاوردهای یازدهمین دوره نمایشگاه رسانه های دیجیتال ایران از نگاه دکتر ضیایی پرور معاون اسبق فرهنگ سازی و اطلاع رسانی سازمان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی

فناوری IPSP

فناوری IPSP از نگاه ریاست محترم انجمن مدیریت دانش ایران جناب آقای دکتر پیمان اخوان

کجا ثبت نام کنم؟

اطلاعات تماس

  آدرس: تهران، خیابان توحید، ابتدای فرصت شیرازی، پلاک 133، واحد 14   تلفن: 66918784-021   تلفن: 88971214-021   ایمیل: info@informationtechnologygroup.ir

ارتباط مستقیم و ثبت شکایات

 

نمایش و ذخیره سازی

دانلود اپلیکیشن برندستان


جهت مشاهده بهتر وب سایت و ذخیره سازی در گوشی تلفن همراه، لطفا با اپلیکیشن برندستان اسکن کنید!
دانلود اپلیکیشن برندستان

برای دانلود اپلیکیشن برندستان علاوه بر اسکن IPSP فوق، می توانید با درج نشانی اینترنتی 10a.ir/1AA در مرورگر تلفن همراه نشانی اینترنتی کوتاه دریافتی را دانلود کرده و بدین واسطه اپلیکیشن برندستان را جهت اسکن، ذخیره سازی و مدیریت تمامی شناسه های دیجیتالی محیط پیرامون خود، نصب نمائید!

لینک دانلود را دریافت و نسبت به دانلود اپلیکیشن کاربردی برندستان اقدام نمایید.
با دانلود و نصب اپلیکیشن برندستان، می توانید در هر زمان و مکان ، نسبت به اسکن، ذخیره سازی و مدیریت تمامی شناسه های دیجیتالی محیط پیرامون خود، به ساده ترین جذاب ترین شیوه ممکن اقدام نمایید!

و همچنان کسب و کار و زندگی بر مدار ISPS؛ ادامه دارد...

با ما سبز؛ با ما ماندگار


هرگونه سوء استفاده و یا کپی‌برداری از نام؛ عنوان و یا هر یک از نشان های ویژه ثبت شده و معرف فناوری IPSP طبق قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای مصوب 1379/10/04 مجلس محترم شورای اسلامی، و در اجراء اصل یکصدو بیست‌و سوم(123) ‌قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون ثبت اختراعات، طرحهای صنعتی و علائم تجاری مصوب جلسه مورخ 1386/8/7 کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، غیرمجاز تلقی شده و موجب پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.